Co je u nás nového? - aktualizované 23.2.2021

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 5:55pm (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt

Jak nám můžete zaplatit za naše služby

Bankovní převod - máme otevřené bankovní účty v měnách GBP, EUR a CZK.

  • GBP účet - účet je veden ve Velké Británii. Domácí převod netrvá obvykle déle než 2 hodiny. Mezinárodní převod může trvat 1 až 4 pracovní dny. Všechny bankovní poplatky hradí odesilatel (kód OUR). Zásilka bude odeslána až po připsání prostředků na náš účet V PLNÉ VÝŠI.
  • EUR účet - účet je veden v Slovenské republice. Kurz použitý pro přepočet z měny GBP na měnu EUR je aktuální kurz Evropské centrální banky navýšený o 6.5%. Toto navýšení pokrývá volatilitu měnového kurzu a převod prostředků zpět do UK. Převod z vašeho EUR účtu na náš EUR účet může trvat 1 až 3 pracovní dny. Mezinárodní převod může trvat déle. Zásilka bude odeslána až po připsání prostředků na náš účet.
  • CZK účet - účet je veden v České republice. Kurz použitý pro přepočet z měny GBP na menu CZK je aktuální kurz Evropské centrální banky navýšený o 6.5%. Toto navýšení pokrývá volatilitu měnového kurzu a převod prostředků zpět do UK. Převod z vašeho CZK účtu na náš CZK účet může trvat 1 až 3 pracovní dny. Mezinárodní převod může trvat déle. Zásilka bude odeslána až po připsání prostředků na náš účet.

PayPal - zřejmě nejrozšířenější online platební systém na světě - www.paypal.com .

Platba je po provedení připsána okamžitě, proto je tento způsob vhodný, pokud vyžadujete co nejrychlejší čas odeslání zásilky.

Platební karta - na příjem plateb přes platební karty využíváme systém PayPal, který umožňuje zákazníkovi provést platby i bez toho, aby byl zákazník u PayPal registrován.

Platba je po provedení připsána okamžitě, proto je tento způsob vhodný, pokud vyžadujete co nejrychlejší čas odeslání zásilky.


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt