Fungování našich služeb na přelomu let 2020/2021.

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 7:29pm (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt


Odeslání zásilkyPřes jaké kurýry mi doručíte mou zásilku?

Spolupracujeme s několika dopravci. To, přes kterého dopravce si necháte zásilku doručit, je jen na vás.
• Na lehké zásilky do 2 kg a do součtu všech tří stran zásilky do 90 cm je možné použít Royal Mail - anglickou poštu. Výhodou je odesílání zásilek každý den a velmi nízké ceny v porovnání s kurýry. Nevýhodou je pojištění pouze do 20 GBP, nemožnost si zásilku připojistit a nemožnost sledovat cestu zásilky.
• Pokud je vaše zásilka těžší než 2 kg a cena dopravy je pro vás velmi důležitá, Dolphi Transport je ta správná volba. Jde o nízkonákladového dopravce mezi Anglií a Českou republikou a Slovenskem. Zásilku vám domů doručí společnost Toptrans. Dolphi Transport nemá žádné váhové ani rozměrové limity a zásilky lze sledovat na celé trase dopravy. Nevýhodou je odesílání zásilek z Anglie jedenkrát týdně. Pojištění zásilek je do 500 GBP bez možnosti připojištění na vyšší částku.
• Kurýrní firmy DPD, Parcelforce a UK Mail patří mezi nejznámější firmy v celosvětovém měřítku. U všech je možnost odeslat zásilky každý den a možnost sledování na celé trase je samozřejmostí. Nevýhodou je pojištění od 50 do 100 GBP a vyšší ceny.
• Na paletové zásilky používáme společnost Redhead International. Výhodou je zasílání každý den a možnost sledování zásilky, nevýhodou je pojištění do 50 GBP. Připojištění je možné do 1000 GBP.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt