Fungování našich služeb na přelomu let 2020/2021 - aktualizované 7.1.2021.

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 8:50pm (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt


Vrácení nákupů do e-shopuChtěl bych svou zásilku vrátit zpět do e-shopu. Jak mám postupovat?

Kontaktujte odesilatele zásilky a zjistěte si podmínky, za jakých je možné zásilku vrátit. Následně kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo emailem s číslem zásilky, kterou si přejete vrátit. Pokud vám odesilatel vystavil referenční číslo na vrácení zásilky, sdělte nám ho. Toto číslo musí být součástí zásilky, když se bude vracet.
Někteří prodejci vám mohou rovnou vystavit dokumenty, které musí být součástí zásilky. Pošlete nám je. Pokud je poštovné k prodejci zdarma, zaplatíte nám pouze poplatek za vrácení zásilky - 4.90 GBP za každý kus.
Pokud je třeba uhradit poštovné, do 24 hodin po vznesení vašeho požadavku vám sdělíme částku za poštovné a spolu s poplatkem za vrácení je třeba nám tuto částku uhradit. Následně bude zásilka odeslána prodejci.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt