Fungování našich služeb na přelomu let 2020/2021 - aktualizované 7.1.2021.

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 7:55pm (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt


Náhodně vybrané otázkyMohu začít používat svou virtuální UK adresu hned po registraci?

Ano. Okamžitě po úspěšné registraci a ověření vaší emailové adresy jsme připraveni začít přijímat vaše nákupy.

..........

Je možné vrátit do e-shopu zásilku, kterou již obdržel příjemce na jeho domácí adrese?

My takovou službu neposkytujeme. Jsme schopni vrátit jen zásilky, které se nacházejí u nás ve skladu. Vrácení takovéto zásilky si musíte zaranžovat sami.

..........

Jak můžu požádat o službu Kontrola nákupů?

O tuto službu požádáte ve svém účtu. Stačí kliknout na odkaz Kontrola nákupů v menu pod Speciálními službami a následovat instrukce. V prvním kroku je třeba vybrat si balík, který si přejete zkontrolovat, v druhém kroku nám zašlete seznam položek, které by se v balíku měly nacházet, a v třetím kroku můžete použít slevový kód, pokud vám byl přidělen.

..........

Kontrolujete obsah zásilek, které přijdou na mou virtuální adresu?

Ano, zásilky se otevírají, například když je na zásilce neúplná adresa a nedokážeme určit vlastníka, nebo při konsolidaci zásilky, při službě Kontrola zásilek, při službě Fotografování zásilek, nebo když nabydeme podezření, že zásilka by mohla obsahovat něco ze ​​seznamu zakázaných položek.

..........

Proč je platba na EUR a CZK účet navýšena o 6.5%?

Nejprve je třeba zdůraznit, že kurz, podle kterého se provádí přepočet z měny GBP na měnu EUR nebo CZK, je kurz Evropské centrální banky (ECB). Není to kurz některé z komerčních bank. Všechny komerční banky si ke kurzu ECB připočítávají v průměru kolem 3%. Jakýkoliv bankovní převod z měny EUR nebo CZK na měnu GBP, který realizujete, je přes kurz vaší banky. Kdybychom tedy od vás chtěli, abyste nám na EUR nebo CZK účet uhradili například 100 GBP, vaše banka by vám zaúčtovala částku, která by byla oproti kurzu ECB vyšší o cca 3%.
Ve skutečnosti je tedy naše navýšení okolo 3.5% oproti kurzu jakékoliv komerční banky. Toto navýšení musí pokrýt volatilitu měnového kurzu (měnové kurzy kolísají každý den, prostředky se nepřevádějí zpět do UK hned, jakmile je od vás obdržíme, hrozí tedy riziko, že díky vlivu výkyvu kurzu bychom na GBP účet obdrželi nižší částku, než kdyby byla platba provedena přímo na GBP účet) a převod prostředků zpět do UK (firma sídlí v UK, veškeré náklady jsou hrazeny z GBP účtu, proto musíme prostředky převádět zpět do UK).

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt