Fungování našich služeb na přelomu let 2020/2021 - aktualizované 7.1.2021.

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 9:01pm (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt

O nás

Koncem roku 2007 jsme založili společnost, která měla jediný cíl - pomoci krajanům v UK zasílat balíky z UK do ČR/SR, případně jim pomoci se stěhováním zpět domů. Vznikl Dolphi Transport - nízkonákladová přepravní společnost mezi UK a ČR/SR.

Netrvalo dlouho a začali se na nás obracet zákazníci s požadavkem, zda by si nemohli na naši UK adresu posílat balíky z e-shopů, protože mnohé UK e-shopy odmítají zboží zaslat až k nim domů. V březnu 2009 jsme proto spustili naši novou službu - Nákupy v Anglii. Umožňovala zákazníkům v ČR/SR pohodlně nakupovat v UK a využívat naši adresu, jako kdyby patřila jim. Celé čtyři roky jsme tuto službu považovali jen za vedlejší příjem bez ambicí posunout ji dál. Teprve v první polovině roku 2013 jsme přistoupili k přepracování našich webových stránek a celého systému a rozhodli se nabídnout naše služby i do dalších zemí. Tak se zrodily webové stránky, na kterých se právě nacházíte.

Několikaleté zkušenosti jsme tedy přetavili do nového systému, který podle našeho názoru nemá konkurenci mezi společnostmi, které nabízejí stejné služby na UK trhu. Zákazník má možnost přes svůj účet na našich stránkách dělat se svým nákupem/balíkem prakticky cokoliv. Ať už je to spojování balíků do jedné zásilky, kontrola obsahu balíku, vyfotografování balíku nebo jeho obsahu, případné vrácení nákupu do eshopu, dále možnost rozhodnout se, zda se zbaví obalového materiálu při konsolidaci, aby ušetřil hmotnost a tedy poštovné atd..

Naší ambicí se nyní stává snaha expandovat do dalších zemí, kde předpokládáme zájem o takovýto druh služby. Přednostně budeme přidávat země, kde je podle našeho názoru omezená možnost nákupu prakticky čehokoliv, jak to je v UK, respektive země, kde je silné zastoupení anglických občanů.Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt