Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 2:07am (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt


Nakupování v UKJak je to se zárukou v případě, že se mi výrobek porouchá?

Podle směrnice EU 1999/44/EC musí všechny členské země EU umožnit zákazníkům podat reklamaci na vadný nebo pokažený výrobek minimálně po dobu 2 let od data prodeje výrobku. Podle anglických zákonů, přesněji podle Sale of Goods Act 1979 (as amended) je doba, během níž můžete podat reklamaci na vadný nebo pokažený výrobek 6 let. Ve Skotsku je to 5 let.

Neznamená to však, že záruka v UK je 6 let. Ve skutečnosti je ve většině případů záruka od výrobce 12 měsíců, pokud však během lhůty 6 let dokážete, že výrobek byl v době prodeje chybný, můžete s reklamací uspět. Problematika záruky je složitější a komplexnější, než se na první pohled může zdát, proto doporučujeme informovat se v příslušných organizacích, například OFT . Nic z výše uvedeného není myšleno a nemělo by být použito jako právní rada. Je to jen názor provozovatele těchto stránek.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt