Dôležité informácie k situácii okolo epidémie koronavírusu. Fungujeme bez obmedzenia.

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 3:43pm (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt


Pojištění zásilekMoje zásilka, kterou si nechávám od vás zaslat domů přes DHL, se skládá ze dvou balíků. Jeden balík má hodnotu 400 GBP a druhý má hodnotu 30 GBP. Nechal jsem si tedy celou zásilku pojistit na 500 GBP. Je celá moje zásilka pojištěna na 500 GBP?

Ve vašem případě se hodnota, na kterou jsou jednotlivé balíky pojištěny, počítá takto:

Celková výše připojištění, které jste si sjednal - 500 GBP se podělí počtem balíků v zásilce a každý balík tedy bude pojištěn na 250 GBP. První balík tedy nebude pojištěný na celkovou hodnotu, druhý bude zbytečně přepojištěný. Co doporučujeme v takovém případě udělat, je nechat si oba balíky zaslat samostatně, balík v hodnotě 400 GBP připojistit na 500 GBP a druhý balík bude automaticky pojištěn na 50 GBP zdarma. V ceně za dopravu ani pojištění nebude žádný rozdíl a oba balíky budou pojištěny do plné výše.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt