Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 9:24am (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt
Kontrola nákupůCo přesně se od vás dozvím, když požádám o službu Kontrola nákupů?

Při zadávání požadavku na tuto službu je nutné zaslat nám seznam položek, které by měl balík obsahovat. Pokud nám tedy zašlete seznam, který bude obsahovat podrobné údaje o kontrolovaných položkách, budeme se snažit zkontrolovat všechny položky přesně dle vašeho seznamu. To znamená, že pokud například bude váš balík obsahovat tričko a v seznamu nám uvedete velikost trička, barvu, kód trička a fotografii, my vám ve zprávě o provedení kontroly uvedeme, zda to tričko v balíku je přesně to, které je uvedeno v seznamu podle vámi dodaných údajů. Dále se od nás dozvíte, zda položky, které se nacházejí v balíku, nejsou viditelně poškozeny. To znamená, zda nejsou poškozeny způsobem, který je možné rozpoznat pouhým okem. Upozorňujeme, že nekontrolujeme funkčnost položek, to znamená, že pokud se například jedná o elektroniku, nekontrolujeme její funkčnost zapojením do elektrické sítě. Stejně nejsme schopni zkontrolovat skryté vady a defekty, to znamená takové, které není možné odhalit pouhým okem.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt