Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb. AKTUALIZOVANÉ 12.4.2019

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 3:52am (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt
Zakázané položkyMohu si přes vaši službu nechat přeposlat jakoukoliv zásilku?

Bohužel ne. Seznam položek, které si nelze nechat poslat na vaši virtuální adresu, respektive seznam položek, které nebudou během přepravy pojištěné, najdete zde .

..........

Co se stane, když si na svou virtuální adresu nechám zaslat položku, která se nachází v seznamu zakázaných položek, respektive na seznamu položek, které nejsou pojištěny?

Zásilka, která bude obsahovat položky, které je zakázáno posílat na vaši virtuální adresu, může být buď vrácena odesílateli na vaše náklady, nebo může být zničena, dle našeho uvážení.

Zásilka, která bude obsahovat položky, které se přepravují výhradně na vaši vlastní zodpovědnost, bude normálně přepravena, ale pokud by došlo ke škodní události, reklamace takových položek bude zamítnuta. Upozorňujeme, že zákazník je povinen při odesílání zásilky uvést její pravdivý obsah. Zatajení skutečného obsahu zásilky bude automaticky znamenat zamítnutí případné reklamace.

..........

Kontrolujete obsah zásilek, které přijdou na mou virtuální adresu?

Ano, zásilky se otevírají, například když je na zásilce neúplná adresa a nedokážeme určit vlastníka, nebo při konsolidaci zásilky, při službě Kontrola zásilek, při službě Fotografování zásilek, nebo když nabydeme podezření, že zásilka by mohla obsahovat něco ze ​​seznamu zakázaných položek.

..........

Jaké jsou maximální rozměry zásilek, které si můžu nechat poslat na svou virtuální adresu?

Maximální rozměry zásilky, kterou jsme schopni přijmout na vaší virtuální adrese, odpovídají rozměrům palet používaných v Anglii - 120 cm x 100 cm. Výška je limitována na 180 cm.

..........

Existují nějaké seznamy věcí, které se nesmějí dovážet?

Ano existují. Doporučujeme kontaktovat autority ve vaší zemi za účelem informací ohledně položek, které do vaší země není možné dovézt. Upozorňujeme, že za dovoz čehokoliv do vaší země jste zodpovědný vy jako zákazník, proto je ve vašem zájmu ujistit se, zda dovozem neporušujete zákony vaší země.

..........

Jakým způsobem se přepravují zásilky od vás ke mně domů? Letecky nebo po silnici?

Všichni dopravci, s výjimkou společnosti Dolphi Transport, přepravují zásilky letecky. Dolphi Transport přepravuje zásilky po silnici.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt