Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb.

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 3:03pm (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt
Odeslání zásilkyMám na své virtuální adrese balík, který si chci nechat poslat domů. Jak to mám udělat?

Odeslání zásilky je třeba udělat přes váš účet. Po přihlášení kliknete na Moje balíky, kde se nacházejí všechny vaše balíky přijaté na vaší virtuální adrese.
• Vyberete si balíky, které si přejete nechat přeposlat.
• V následujícím kroku si vyberete adresu, na kterou chcete, abychom vám zásilku doručili. Pokud je to vaše první zásilka, kterou si necháváte přeposlat, doručovací adresu si musíte nejdříve vytvořit.
• V dalším kroku si vyberete fakturační adresu, na kterou vám bude vystavena faktura za naše služby. Pokud fakturu nepotřebujete, můžete přejít na další krok.
• V něm můžete uvést poznámku pro nás a případně si vybrat slevový kód, pokud vám byl přidělen.

..........

Jaký je celý proces přeposlání mé zásilky? Jaké kroky kromě zadání požadavku na přeposlání musím udělat?

Po zadání požadavku na přeposlání zásilky začneme váš požadavek zpracovávat. Pokud je možná konsolidace vašich zásilek, zásilky budou zabaleny do co nejmenšího počtu krabic. Po zpracování od nás obdržíte email s výzvou, abyste si vybrali způsob dopravy vaší zásilky a uhradili částku podle vybraného způsobu dopravy. Jakmile obdržíme platbu, zarezervujeme dopravce podle vámi zvoleného způsobu, který vaši zásilku vyzvedne a za několik dní doručí k vám domů.

..........

Proč si nemohu nechat zaslat zásilku na jiné jméno než moje a do jiné země?

Z bezpečnostních důvodů. Je to jeden ze způsobů našeho boje proti podvodům na internetu. Zavázali jsme se, že budeme bojovat proti podvodům s ukradenými daty kreditních karet, tzv. Credit cards fraud, a proti krádežím identity, tzv. Identity theft. Toto opatření se nedotkne absolutní většiny zákazníků a chrání i vás samotných.

..........

V minulosti bylo možné si nechat zaslat zásilku přes Dolphi Transport i bez toho, abych za ni zaplatil ještě před opuštěním vašeho skladu. Proč to už dál není možné?

S rostoucím množstvím přijatých balíků u nás ve skladu, s větší náročností na logistiku a se zvyšujícími se náklady na administrativu při řešení situací, kdy byla zásilka příjemci omylem doručena bez zaplacení, je toto opatření logickým důsledkem výše uvedeného.

V praxi toto opatření pro zákazníky využívající dopravu přes společnost Dolphi Transport znamená, že požadavek na přeposlání budou muset v systému dávat s určitým předstihem, aby stihli zásilku uhradit tak, aby byla platba připsána nejpozději do 10:00 hod. v den odchodu zásilek z UK, což je obvykle v úterý každý týden. Všechny zásilky, za které přijde úhrada po 10:00 hod. v den odjezdu zásilek, budou odeslány v následujícím termínu přepravy, obvykle o jeden týden později. Toto opatření se týká pouze dopravy přes společnost Dolphi Transport. U ostatních dopravců se zásilky odesílají každý den.

..........

Přes jaké kurýry mi doručíte mou zásilku?

Spolupracujeme s několika dopravci. To, přes kterého dopravce si necháte zásilku doručit, je jen na vás.
• Na lehké zásilky do 2 kg a do součtu všech tří stran zásilky do 90 cm je možné použít Royal Mail - anglickou poštu. Výhodou je odesílání zásilek každý den a velmi nízké ceny v porovnání s kurýry. Nevýhodou je pojištění pouze do 20 GBP, nemožnost si zásilku připojistit a nemožnost sledovat cestu zásilky.
• Pokud je vaše zásilka těžší než 2 kg a cena dopravy je pro vás velmi důležitá, Dolphi Transport je ta správná volba. Jde o nízkonákladového dopravce mezi Anglií a Českou republikou a Slovenskem. Zásilku vám domů doručí společnost Toptrans. Dolphi Transport nemá žádné váhové ani rozměrové limity a zásilky lze sledovat na celé trase dopravy. Nevýhodou je odesílání zásilek z Anglie jedenkrát týdně. Pojištění zásilek je do 500 GBP bez možnosti připojištění na vyšší částku.
• Kurýrní firmy DPD, Parcelforce a UK Mail patří mezi nejznámější firmy v celosvětovém měřítku. U všech je možnost odeslat zásilky každý den a možnost sledování na celé trase je samozřejmostí. Nevýhodou je pojištění od 50 do 100 GBP a vyšší ceny.
• Na paletové zásilky používáme společnost Redhead International. Výhodou je zasílání každý den a možnost sledování zásilky, nevýhodou je pojištění do 50 GBP. Připojištění je možné do 1000 GBP.

..........

Odesíláte zásilky každý den?

S vyjimkou dopravce Dolphi Transport, který odesílá zásilky jedenkrát týdně, všichni ostatní dopravci posílají zásilky každý pracovní den.

..........

Mohu zásilku sledovat na její cestě ke mně domů?

S výjimkou společnosti Royal Mail všichni ostatní dopravci umožňují sledování zásilky online.

..........

Kde si můžu ověřit cenu dopravy ještě předtím, než si něco objednám?

Na naší kalkulačce poštovného .

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt