Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb. AKTUALIZOVANÉ 12.4.2019

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 5:07am (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt
Vrácení nákupů do e-shopuChtěl bych svou zásilku vrátit zpět do e-shopu. Jak mám postupovat?

Kontaktujte odesilatele zásilky a zjistěte si podmínky, za jakých je možné zásilku vrátit. Následně kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo emailem s číslem zásilky, kterou si přejete vrátit. Pokud vám odesilatel vystavil referenční číslo na vrácení zásilky, sdělte nám ho. Toto číslo musí být součástí zásilky, když se bude vracet.
Někteří prodejci vám mohou rovnou vystavit dokumenty, které musí být součástí zásilky. Pošlete nám je. Pokud je poštovné k prodejci zdarma, zaplatíte nám pouze poplatek za vrácení zásilky - 4.90 GBP za každý kus.
Pokud je třeba uhradit poštovné, do 24 hodin po vznesení vašeho požadavku vám sdělíme částku za poštovné a spolu s poplatkem za vrácení je třeba nám tuto částku uhradit. Následně bude zásilka odeslána prodejci.

..........

Je možné vrátit do e-shopu zásilku, kterou již obdržel příjemce na jeho domácí adrese?

My takovou službu neposkytujeme. Jsme schopni vrátit jen zásilky, které se nacházejí u nás ve skladu. Vrácení takovéto zásilky si musíte zaranžovat sami.

..........

Je služba Vrácení zásilky do e-shopu zpoplatněna? Pokud ano, jak?

Ano, je to zpoplatněná služba. Za každý fyzicky vrácený kus si účtujeme 4.90 GBP + poštovné, pokud je třeba ho hradit. Pokud vám prodejce zaslal například jednu objednávku ve třech krabicích a vy se rozhodnete tuto objednávku vrátit, zaplatíte nám poplatek 3x4.90 GBP + poštovné, pokud je třeba ho hradit.

..........

Mohu si vyřídit vrácení zásilky do e-shopu sám, abych ušetřil váš poplatek za vrácení?

Ano, můžete. Pokud si vše vyřídíte sám a jediné, co bude naším úkolem, je předat zásilku kurýrovi, který si pro ni přijde, nebudeme si účtovat žádný poplatek. Je však třeba, abyste nám oznámili alespoň 24 hodin předem, který balík se bude vracet a kdy si pro něj kurýr přijde. Jsme otevřeni pondělí až pátek mezi 9 am a 5:30 pm.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt