Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb.

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 3:39pm (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt
Kontrola nákupůPro koho je určena služba Kontrola nákupů?

Pro každého, kdo chce mít jistotu, že jeho zásilka dorazila na jeho virtuální adresu v pořádku a bez poškození.

..........

Jak můžu požádat o službu Kontrola nákupů?

O tuto službu požádáte ve svém účtu. Stačí kliknout na odkaz Kontrola nákupů v menu pod Speciálními službami a následovat instrukce. V prvním kroku je třeba vybrat si balík, který si přejete zkontrolovat, v druhém kroku nám zašlete seznam položek, které by se v balíku měly nacházet, a v třetím kroku můžete použít slevový kód, pokud vám byl přidělen.

..........

Akceptujete požadavek na kontrolu nákupů i emailem nebo telefonicky?

Ne. O tuto službu je možné požádat výlučně přes váš účet. Všechny požadavky, které přijdou emailem nebo telefonicky, budou odmítnuty a budete odkázáni na vytvoření požadavku přes váš účet.

..........

Je služba Kontrola nákupů zpoplatněná? Pokud ano, kolik tato služba stojí?

Ano, služba Kontrola nákupů je zpoplatněná, a to následovně: Poplatek za kontrolu každého jednotlivého balíku je 4.90 GBP včetně DPH při maximálně 10 položkách. Kontrola každé následující položky je zpoplatněná částkou 0.49 GBP včetně DPH. Nezáleží na tom, zda se jedná o unikátní položku nebo o například 50 ks stejné položky. Poplatek se účtuje za každý fyzicky zkontrolovaný kus. To znamená, že pokud váš balík obsahuje jednu položku, za kontrolu zaplatíte 4.90 GBP včetně DPH. Pokud váš balík obsahuje 15 položek, za kontrolu zaplatíte 15x0.49=7.35 GBP včetně DPH. Částka 4.90 GBP včetně DPH je minimum, které si každý jednotlivý balík účtujeme.

Pokud si například necháte zkontrolovat dva balíky a jeden obsahuje jednu položku a druhý 15 položek, za první balík zaplatíte 4.90 GBP a za druhý 15x0.49=7.35 GBP. Platí tedy, že počet položek v balíkách se nesčítá.

..........

Můj balík obsahuje dvacet kusů identické položky. Budu platit za kontrolu dvaceti kusů nebo jednoho kusu?

Budete platit za každý jeden kus, který balíček obsahuje, bez ohledu na to, zda se jedná o dvacet různých kusů nebo o dvacet identických kusů. Je to z důvodu, že kontrolujeme každý kus, který se v balíčku nachází, jednak na poškození a jednak, zda ten daný kus je přesně to, co jste si objednali, a tudíž je zcela bezpředmětné, zda se jedná o identické položky nebo různé položky.

..........

Jak dlouho trvá kontrola nákupů?

Kontrola obvykle netrvá déle než 24 hodin, tzn. jeden pracovní den. Pokud požádáte o kontrolu například v pátek odpoledne, je pravděpodobné, že kontrola bude provedena až v pondělí v průběhu dne. V sobotu a v neděli jsme zavřeni a s balíky se nijak nemanipuluje.

..........

Požádal jsem o kontrolu nákupů, rozmyslel jsem si to však a chtěl bych tuto kontrolu zrušit. Jak?

Zrušit tento požadavek je možné ve vašem účtu. U příslušného balíku, u kterého chcete tento požadavek zrušit, stačí kliknout na červený křížek. Upozorňujeme, že zrušit tento požadavek je možné, jen pokud je u příslušného balíku uvedený stav - "čeká na kontrolu". Jakmile začneme balík kontrolovat, stav balíku se změní na "kontroluje se" a tento požadavek se už nedá zrušit.

..........

Co přesně se od vás dozvím, když požádám o službu Kontrola nákupů?

Při zadávání požadavku na tuto službu je nutné zaslat nám seznam položek, které by měl balík obsahovat. Pokud nám tedy zašlete seznam, který bude obsahovat podrobné údaje o kontrolovaných položkách, budeme se snažit zkontrolovat všechny položky přesně dle vašeho seznamu. To znamená, že pokud například bude váš balík obsahovat tričko a v seznamu nám uvedete velikost trička, barvu, kód trička a fotografii, my vám ve zprávě o provedení kontroly uvedeme, zda to tričko v balíku je přesně to, které je uvedeno v seznamu podle vámi dodaných údajů. Dále se od nás dozvíte, zda položky, které se nacházejí v balíku, nejsou viditelně poškozeny. To znamená, zda nejsou poškozeny způsobem, který je možné rozpoznat pouhým okem. Upozorňujeme, že nekontrolujeme funkčnost položek, to znamená, že pokud se například jedná o elektroniku, nekontrolujeme její funkčnost zapojením do elektrické sítě. Stejně nejsme schopni zkontrolovat skryté vady a defekty, to znamená takové, které není možné odhalit pouhým okem.

..........

Požádal jsem o službu Kontrola nákupů u mého balíku a tento balík si nyní nemůžu nechat přeposlat. Proč?

Každý balík je během doby, kdy probíhá kontrola, blokován, to znamená, že není možné si jej nechat přeposlat.

..........

Obdržel jsem od vás slevový kód na službu Kontrola nákupů. Jak ho mám uplatnit?

Uplatnit ho můžete při zadávání požadavku na tuto službu v kroku číslo 3.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt