Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb. AKTUALIZOVANÉ 12.4.2019

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 4:35am (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt
Přijetí zásilky na skladV jaké dny a v jakých časech přijímáte balíky?

Výlučně pondělí až pátek mezi 9 am a 5 pm. Jestliže se kurýr pokusí doručit balík v jiné dny nebo hodiny, balík nebude mít kdo převzít. V případě, že kurýr doručí balík na jinou adresu nebo ho nechá u někoho, kdo není našim zaměstnancem, neneseme za takový balík odpovědnost.

..........

Jaké telefonní číslo mám uvést, je-li třeba jej vyplnit při objednávce?

Uvádějte prosím číslo +44 845 468 4197. Dovolat se k nám se dá jen v době pondělí až pátek mezi 9 am až 5:30 pm. Upozorňujeme ale, že jsme schopni zodpovědět jen otázky týkající se doručení balíku, nikoliv objednávky samotné. Prodejci někdy potřebují telefonní číslo pro případ, že by byla nějaká nesrovnalost v objednávce. Zvažte proto, jaké telefonní číslo uvedete.

..........

Je možné si nechat doručit balík na virtuální adresu od jakéhokoliv prodejce?

Momentálně jsme si vědomi problémů s doručením jen z eshopu H&M. Naše adresa je tzv. business adresa a některé eshopy mají v doručovacích podmínkách uvedeno, že na takové adresy nedoručují. Naštěstí je však takových eshopů velmi málo. Pokud se vám podaří úspěšně dokončit objednávku a eshop vás neinformuje o jejím zrušení, je velmi velká pravděpodobnost, že objednávka k nám dorazí.

..........

Jak dlouho trvá, než se balík doručený na mou virtuální adresu objeví v mém účtu?

Balíky se zadávají do našeho systému ve stejný den, jak jsou k nám doručeny. Výjimkou může být, pokud je balík doručen těsně před koncem pracovní doby, nebo pokud balík není možné identifikovat, protože je uvedena neúplná adresa, tzn. chybí jméno příjemce a jeho číslo.

..........

Podle sledovacího čísla byl balík na mou virtuální adresu doručen, ale ani po 24 hodinách ho nemám ve svém účtu. Proč?

Důvodů může být více. Adresa na balíku je neúplná, takže nevíme, komu balík patří. V takovém případě je balík mezi neznámých balíky a vy ho uvidíte po přihlášení do vašeho účtu. Pokud jste si jistý, že patří vám, můžete požádat o jeho přiřazení vyplněním jednoduchého formuláře.

Dalším důvodem může být, že balík nebyl doručen na naši adresu. Kurýři si častokrát snaží usnadnit život a pokud nás nezastihnou, protože přijdou mimo naši otevírací dobu, nechají balík například u sousedů, což v našem případě znamená u některé z jiných firem sídlících na stejné adrese jako my. Pokud podle sledovacího čísla víte jméno člověka, kdo balík převzal, můžeme se pokusit ho vypátrat, avšak toto nejsme schopni zaručit.

..........

Jaké typy balíků jste schopni přijmout na mé virtuální adrese?

Zjednodušeně se dá říci, že cokoli. Od malé obálky až po paletu. Problém však může nastat při přeposlání z vaší virtuální adresy k vám domů. Ne každý kurýr je schopný od nás převzít jakýkoliv balík. Obecně platí, že cokoliv si od prodejce objednáte, by mělo být zabalené v kartonové krabici. Při mezinárodní přepravě platí jiná pravidla než při vnitrostátní, takže se může stát, že to, co je jeden kurýr schopen doručit v rámci UK, již nemusí být schopen doručit v rámci Evropy.

Doporučujeme využít naší kalkulačku poštovního abyste si udělali představu o ceně poštovného za váš balík, hlavně pokud by měl mít atypické rozměry.

..........

Je možné si k vám nechat zaslat listovní zásilky nebo časopisy?

Je nám líto, toto možné není. Jakákoliv listovní zásilka nebo časopis, který by na vaši virtuální adresu přišel, bude scartovaný.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt