Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb.

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 3:03pm (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt
Nakupování v UKProč je nakupování v Anglii tak výhodné?

Angličané jsou blázni do nakupování přes internet. Plných 79% internetových uživatelů nakupuje online, čehož důsledkem je enormní množství e-shopů. Obrovská konkurence tlačí ceny dolů a znamená perfektní zákaznický servis a neuvěřitelně široký sortiment.

..........

Jsou skutečně ceny výrobků v Anglii o tolik nižší, aby se mi vyplatilo tam nakupovat?

Negarantujeme vám, že cokoli, co si budete chtít v Anglii koupit, bude výrazně levnější. Garantujeme vám však, že sortiment výrobků v Anglii je natolik široký, že srovnávat se s ním mohou snad jen USA.
Ceny v Anglii tlačí dolů obrovská konkurence v každém segmentu, takže je velký předpoklad, že výrobek, který si chcete koupit, může být v Anglii levnější.

..........

Jak je to se zárukou v případě, že se mi výrobek porouchá?

Podle směrnice EU 1999/44/EC musí všechny členské země EU umožnit zákazníkům podat reklamaci na vadný nebo pokažený výrobek minimálně po dobu 2 let od data prodeje výrobku. Podle anglických zákonů, přesněji podle Sale of Goods Act 1979 (as amended) je doba, během níž můžete podat reklamaci na vadný nebo pokažený výrobek 6 let. Ve Skotsku je to 5 let.

Neznamená to však, že záruka v UK je 6 let. Ve skutečnosti je ve většině případů záruka od výrobce 12 měsíců, pokud však během lhůty 6 let dokážete, že výrobek byl v době prodeje chybný, můžete s reklamací uspět. Problematika záruky je složitější a komplexnější, než se na první pohled může zdát, proto doporučujeme informovat se v příslušných organizacích, například OFT . Nic z výše uvedeného není myšleno a nemělo by být použito jako právní rada. Je to jen názor provozovatele těchto stránek.

..........

Bude mi elektronika zakoupená v UK fungovat?

Elektrické napětí v anglické síti je 230 voltů a frekvence 50 Hz. Rozdíl je v zástrčkách, které se v Anglii používají, proto je třeba používat adaptéry. Jejich cena se pohybuje od 1 GBP do cca 5 GBP za kus. Doporučujeme si před nákupem ověřit u prodejce, zda vám zakoupená elektronika bude ve vaší zemi fungovat. Naše společnost nenese odpovědnost za výrobky zakoupené v UK, které vám nebudou ve vaší zemi fungovat.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt