Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 4:11pm (jsme otevřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt


Náhodně vybrané otázkyPřes jaké kurýry mi doručíte mou zásilku?

Spolupracujeme s několika dopravci. To, přes kterého dopravce si necháte zásilku doručit, je jen na vás.
• Na lehké zásilky do 2 kg a do součtu všech tří stran zásilky do 90 cm je možné použít Royal Mail - anglickou poštu. Výhodou je odesílání zásilek každý den a velmi nízké ceny v porovnání s kurýry. Nevýhodou je pojištění pouze do 20 GBP, nemožnost si zásilku připojistit a nemožnost sledovat cestu zásilky.
• Pokud je vaše zásilka těžší než 2 kg a cena dopravy je pro vás velmi důležitá, Dolphi Transport je ta správná volba. Jde o nízkonákladového dopravce mezi Anglií a Českou republikou a Slovenskem. Zásilku vám domů doručí společnost Toptrans. Dolphi Transport nemá žádné váhové ani rozměrové limity a zásilky lze sledovat na celé trase dopravy. Nevýhodou je odesílání zásilek z Anglie jedenkrát týdně. Pojištění zásilek je do 500 GBP bez možnosti připojištění na vyšší částku.
• Kurýrní firmy DPD, Parcelforce a UK Mail patří mezi nejznámější firmy v celosvětovém měřítku. U všech je možnost odeslat zásilky každý den a možnost sledování na celé trase je samozřejmostí. Nevýhodou je pojištění od 50 do 100 GBP a vyšší ceny.
• Na paletové zásilky používáme společnost Redhead International. Výhodou je zasílání každý den a možnost sledování zásilky, nevýhodou je pojištění do 50 GBP. Připojištění je možné do 1000 GBP.

..........

Je možné si zásilky připojistit, pokud mi základní pojištění nestačí?

Pokud jde o připojištění během přepravy z našeho skladu k vám domů, ve většině případů ano. Hodnoty, na které je připojištění možno sjednat, plus poplatky je možné zjistit z našich Obchodních podmínek , nebo z kalkulačky poštovního .

..........

Jaké telefonní číslo mám uvést, je-li třeba jej vyplnit při objednávce?

Uvádějte prosím číslo +44 845 468 4197. Dovolat se k nám se dá jen v době pondělí až pátek mezi 9 am až 5:30 pm. Upozorňujeme ale, že jsme schopni zodpovědět jen otázky týkající se doručení balíku, nikoliv objednávky samotné. Prodejci někdy potřebují telefonní číslo pro případ, že by byla nějaká nesrovnalost v objednávce. Zvažte proto, jaké telefonní číslo uvedete.

..........

Je možné si k vám nechat zaslat listovní zásilky nebo časopisy?

Je nám líto, toto možné není. Jakákoliv listovní zásilka nebo časopis, který by na vaši virtuální adresu přišel, bude scartovaný.

..........

Existují nějaké seznamy věcí, které se nesmějí dovážet?

Ano existují. Doporučujeme kontaktovat autority ve vaší zemi za účelem informací ohledně položek, které do vaší země není možné dovézt. Upozorňujeme, že za dovoz čehokoliv do vaší země jste zodpovědný vy jako zákazník, proto je ve vašem zájmu ujistit se, zda dovozem neporušujete zákony vaší země.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt