Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 6:39am (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt
Náhodně vybrané otázkyPodle sledovacího čísla byl balík na mou virtuální adresu doručen, ale ani po 24 hodinách ho nemám ve svém účtu. Proč?

Důvodů může být více. Adresa na balíku je neúplná, takže nevíme, komu balík patří. V takovém případě je balík mezi neznámých balíky a vy ho uvidíte po přihlášení do vašeho účtu. Pokud jste si jistý, že patří vám, můžete požádat o jeho přiřazení vyplněním jednoduchého formuláře.

Dalším důvodem může být, že balík nebyl doručen na naši adresu. Kurýři si častokrát snaží usnadnit život a pokud nás nezastihnou, protože přijdou mimo naši otevírací dobu, nechají balík například u sousedů, což v našem případě znamená u některé z jiných firem sídlících na stejné adrese jako my. Pokud podle sledovacího čísla víte jméno člověka, kdo balík převzal, můžeme se pokusit ho vypátrat, avšak toto nejsme schopni zaručit.

..........

Prodejce na eBay.co.uk nenabízí zaslání na mou virtuální adresu, ale požaduje osobní vyzvednutí, tzv. Collection only. Jak mám postupovat?

Takové případy řešíme ve spolupráci se společností Dolphi Transport. Je to firma, která se specializuje na přepravu zásilek mezi UK a Českou republikou a Slovenskem. Nepokrývají sice celé území UK, ale jeho větší část. Jsou schopni zásilky vyzvednout přímo od prodejce a doručit přímo až k vám domů.

Upozorňujeme, že takto vyzvednuté zásilky nebudou vloženy na vaši virtuální adresu, ale budou přepraveny přes jejich systém.

Více informací získáte na jejich stránkách www.dolphi-transport.com .

..........

Proč je nakupování v Anglii tak výhodné?

Angličané jsou blázni do nakupování přes internet. Plných 79% internetových uživatelů nakupuje online, čehož důsledkem je enormní množství e-shopů. Obrovská konkurence tlačí ceny dolů a znamená perfektní zákaznický servis a neuvěřitelně široký sortiment.

..........

Požádal jsem o službu Kontrola nákupů u mého balíku a tento balík si nyní nemůžu nechat přeposlat. Proč?

Každý balík je během doby, kdy probíhá kontrola, blokován, to znamená, že není možné si jej nechat přeposlat.

..........

Jak dlouho trvá kontrola nákupů?

Kontrola obvykle netrvá déle než 24 hodin, tzn. jeden pracovní den. Pokud požádáte o kontrolu například v pátek odpoledne, je pravděpodobné, že kontrola bude provedena až v pondělí v průběhu dne. V sobotu a v neděli jsme zavřeni a s balíky se nijak nemanipuluje.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.