Dôležité informácie k situácii okolo epidémie koronavírusu. Fungujeme bez obmedzenia.

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 8:20am (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt


Náhodně vybrané otázkyMohu zásilku sledovat na její cestě ke mně domů?

S výjimkou společnosti Royal Mail všichni ostatní dopravci umožňují sledování zásilky online.

..........

Je moje zásilka pojištěná? Pokud ano, na jakou výši?

Ano, každá zásilka je pojištěna, pokud neobsahuje zakázané položky, které není možné pojistit, respektive položky, které jsou přepravovány pouze na odpovědnost zákazníka. Jejich seznam najdete na více místech našich stránek, například i zde .

Výše pojištění závisí na tom, kde se zásilka nachází v momentě škodní události.
• Pokud je zásilka na cestě na vaši virtuální adresu a dojde například k její ztrátě nebo poškození, pojistnou událost řeší zákazník přímo s prodejcem.
• Pokud se zásilka nachází na vaší virtuální adrese v našem skladu, je pojištěna do výše 250 GBP proti ztrátě a poškození.
• Pokud již zásilka opustila náš sklad a je na cestě k vám domů, výše pojištění závisí na dopravci, kterého jste si vybrali. Přesné údaje jsou k dispozici v našich Obchodních podmínkách .

..........

Jak dlouho trvá kontrola nákupů?

Kontrola obvykle netrvá déle než 24 hodin, tzn. jeden pracovní den. Pokud požádáte o kontrolu například v pátek odpoledne, je pravděpodobné, že kontrola bude provedena až v pondělí v průběhu dne. V sobotu a v neděli jsme zavřeni a s balíky se nijak nemanipuluje.

..........

Moje zásilka, kterou si nechávám od vás zaslat domů přes DHL, se skládá ze dvou balíků. Jeden balík má hodnotu 400 GBP a druhý má hodnotu 30 GBP. Nechal jsem si tedy celou zásilku pojistit na 500 GBP. Je celá moje zásilka pojištěna na 500 GBP?

Ve vašem případě se hodnota, na kterou jsou jednotlivé balíky pojištěny, počítá takto:

Celková výše připojištění, které jste si sjednal - 500 GBP se podělí počtem balíků v zásilce a každý balík tedy bude pojištěn na 250 GBP. První balík tedy nebude pojištěný na celkovou hodnotu, druhý bude zbytečně přepojištěný. Co doporučujeme v takovém případě udělat, je nechat si oba balíky zaslat samostatně, balík v hodnotě 400 GBP připojistit na 500 GBP a druhý balík bude automaticky pojištěn na 50 GBP zdarma. V ceně za dopravu ani pojištění nebude žádný rozdíl a oba balíky budou pojištěny do plné výše.

..........

Mohu začít používat svou virtuální UK adresu hned po registraci?

Ano. Okamžitě po úspěšné registraci a ověření vaší emailové adresy jsme připraveni začít přijímat vaše nákupy.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt