Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb. AKTUALIZOVANÉ 12.4.2019

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 10:09am (jsme otevřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt
Náhodně vybrané otázkyJak dlouho trvá kontrola nákupů?

Kontrola obvykle netrvá déle než 24 hodin, tzn. jeden pracovní den. Pokud požádáte o kontrolu například v pátek odpoledne, je pravděpodobné, že kontrola bude provedena až v pondělí v průběhu dne. V sobotu a v neděli jsme zavřeni a s balíky se nijak nemanipuluje.

..........

Jaké jsou maximální rozměry zásilek, které si můžu nechat poslat na svou virtuální adresu?

Maximální rozměry zásilky, kterou jsme schopni přijmout na vaší virtuální adrese, odpovídají rozměrům palet používaných v Anglii - 120 cm x 100 cm. Výška je limitována na 180 cm.

..........

Jak je to se zárukou v případě, že se mi výrobek porouchá?

Podle směrnice EU 1999/44/EC musí všechny členské země EU umožnit zákazníkům podat reklamaci na vadný nebo pokažený výrobek minimálně po dobu 2 let od data prodeje výrobku. Podle anglických zákonů, přesněji podle Sale of Goods Act 1979 (as amended) je doba, během níž můžete podat reklamaci na vadný nebo pokažený výrobek 6 let. Ve Skotsku je to 5 let.

Neznamená to však, že záruka v UK je 6 let. Ve skutečnosti je ve většině případů záruka od výrobce 12 měsíců, pokud však během lhůty 6 let dokážete, že výrobek byl v době prodeje chybný, můžete s reklamací uspět. Problematika záruky je složitější a komplexnější, než se na první pohled může zdát, proto doporučujeme informovat se v příslušných organizacích, například OFT . Nic z výše uvedeného není myšleno a nemělo by být použito jako právní rada. Je to jen názor provozovatele těchto stránek.

..........

Jste schopni konsolidovat veškeré zásilky?

Ne. Pokud zákazník obdrží na virtuální adresu několik velkých krabic, které jsou navíc plné, tak v takovém případě konsolidace prakticky není možná. Téměř každý kurýr má kromě hmotnostních limitů i rozměrové limity, takže zvětšením krabice nad určitý rozměr a hmotnost nedosáhneme žádnou úsporu, paradoxně by poštovné mohlo být dražší. Ideální na konsolidaci jsou malé balíčky, kterých můžeme dát do naší největší typizované krabice 60x46x46 cm i několik desítek. Úspora na poštovném je pak obrovská.

..........

Je možné si k vám nechat zaslat listovní zásilky nebo časopisy?

Je nám líto, toto možné není. Jakákoliv listovní zásilka nebo časopis, který by na vaši virtuální adresu přišel, bude scartovaný.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt