Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 7:26am (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt
Náhodně vybrané otázkyV minulosti bylo možné si nechat zaslat zásilku přes Dolphi Transport i bez toho, abych za ni zaplatil ještě před opuštěním vašeho skladu. Proč to už dál není možné?

S rostoucím množstvím přijatých balíků u nás ve skladu, s větší náročností na logistiku a se zvyšujícími se náklady na administrativu při řešení situací, kdy byla zásilka příjemci omylem doručena bez zaplacení, je toto opatření logickým důsledkem výše uvedeného.

V praxi toto opatření pro zákazníky využívající dopravu přes společnost Dolphi Transport znamená, že požadavek na přeposlání budou muset v systému dávat s určitým předstihem, aby stihli zásilku uhradit tak, aby byla platba připsána nejpozději do 10:00 hod. v den odchodu zásilek z UK, což je obvykle v úterý každý týden. Všechny zásilky, za které přijde úhrada po 10:00 hod. v den odjezdu zásilek, budou odeslány v následujícím termínu přepravy, obvykle o jeden týden později. Toto opatření se týká pouze dopravy přes společnost Dolphi Transport. U ostatních dopravců se zásilky odesílají každý den.

..........

Jak mohu požádat o konsolidaci zásilek?

O konsolidaci požádáte automaticky v momentě, kdy si ve vašem účtu necháte přeposlat alespoň dva balíky najednou. Pokud si nepřejete, abychom vám balíky spojovali, musíte požádat o přeposlání každého zvlášť.

..........

Přes jaké kurýry mi doručíte mou zásilku?

Spolupracujeme s několika dopravci. To, přes kterého dopravce si necháte zásilku doručit, je jen na vás.
• Na lehké zásilky do 2 kg a do součtu všech tří stran zásilky do 90 cm je možné použít Royal Mail - anglickou poštu. Výhodou je odesílání zásilek každý den a velmi nízké ceny v porovnání s kurýry. Nevýhodou je pojištění pouze do 20 GBP, nemožnost si zásilku připojistit a nemožnost sledovat cestu zásilky.
• Pokud je vaše zásilka těžší než 2 kg a cena dopravy je pro vás velmi důležitá, Dolphi Transport je ta správná volba. Jde o nízkonákladového dopravce mezi Anglií a Českou republikou a Slovenskem. Zásilku vám domů doručí společnost Toptrans. Dolphi Transport nemá žádné váhové ani rozměrové limity a zásilky lze sledovat na celé trase dopravy. Nevýhodou je odesílání zásilek z Anglie jedenkrát týdně. Pojištění zásilek je do 500 GBP bez možnosti připojištění na vyšší částku.
• Kurýrní firmy DPD, Parcelforce a UK Mail patří mezi nejznámější firmy v celosvětovém měřítku. U všech je možnost odeslat zásilky každý den a možnost sledování na celé trase je samozřejmostí. Nevýhodou je pojištění od 50 do 100 GBP a vyšší ceny.
• Na paletové zásilky používáme společnost Redhead International. Výhodou je zasílání každý den a možnost sledování zásilky, nevýhodou je pojištění do 50 GBP. Připojištění je možné do 1000 GBP.

..........

Na jakou hodnotu bude pojištěna zásilka, jejíž doprava má v ceně základní pojištění do 50 GBP zdarma a já si ji nechám připojistit na 100 GBP. Bude to 150 GBP nebo 100 GBP?

Koupí připojištění se automaticky ruší základní pojištění, to znamená ve vašem případě bude zásilka pojištěna do výše 100 GBP.

..........

Požádal jsem o vyfotografování nákupů, rozmyslel jsem si to však a chtěl bych tento požadavek zrušit. Jak?

Zrušit tento požadavek je možné ve vašem účtu. U příslušného balíku, u kterého chcete zrušit tento požadavek stačí kliknout na červený křížek. Upozorňujeme, že zrušit tento požadavek je možné pouze pokud je u příslušného balíku uvedený stav - "čeká na vyfotografování". Jakmile balík začneme fotografovat, stav balíku se změní na "fotografuje se" a tento požadavek již není možné zrušit.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.