Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 6:37am (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt
Náhodně vybrané otázkyJe možné si zásilky připojistit, pokud mi základní pojištění nestačí?

Pokud jde o připojištění během přepravy z našeho skladu k vám domů, ve většině případů ano. Hodnoty, na které je připojištění možno sjednat, plus poplatky je možné zjistit z našich Obchodních podmínek , nebo z kalkulačky poštovního .

..........

Kde si můžu ověřit cenu dopravy ještě předtím, než si něco objednám?

Na naší kalkulačce poštovného .

..........

Jak dlouho trvá, než se balík doručený na mou virtuální adresu objeví v mém účtu?

Balíky se zadávají do našeho systému ve stejný den, jak jsou k nám doručeny. Výjimkou může být, pokud je balík doručen těsně před koncem pracovní doby, nebo pokud balík není možné identifikovat, protože je uvedena neúplná adresa, tzn. chybí jméno příjemce a jeho číslo.

..........

Píšete, že platba bankovním převodem je zdarma, ale přesto si účtujete 6.5%. Jak to tedy je?

Za platbu bankovním převodem si skutečně nic neúčtujeme přesto, že banky si účtují poplatek za každou jednu platbu přijatou na našem účtu. Poplatek 6.5% se týká těch plateb, které jsou realizovány bankovním převodem na EUR nebo CZK účet. Nejde o poplatek za převod samotný, je to ve skutečnosti navýšení kurzu Evropské centrální banky o 6.5%, podle kterého přepočítáváme částku k úhradě. Detailnější vysvětlení je v odpovědi na otázku Proč je platba na EUR a CZK účet navýšena o 6.5%?

..........

Jak dlouho mohu mou vituálnu adresu používat? Je její platnost časově omezena?

Přidělená virtuální adresa je vaše po celou dobu fungování naší služby. Není nijak časově omezena a není třeba ji nijak obnovovat.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt